GościeMarcin Sergiusz Przybyłek - Znany także jako Martin Ann Drimm, lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, trener i konsultant biznesowy, wizjoner, filozof. Autor największej polskiej sagi science fiction „Gamedec”, antyporadnika dla menadżerów „Sprzedaż albo śmierć?!”, antykorporacyjnego futurystycznego kryminału „CEO Slayer” powieści „Kalina i Kaj. Książka teoretycznie dla dzieci”, zbioru anegdot dla graczy „Grao Story” oraz epickiej dylogii „Orzeł Biały”. Od lat zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, rozwija swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Od trzydziestu czterech lat w związku z żoną Anną, z którą mają siedemnastoletnią córkę, Kalinę.Anna Traut-Seliga - Szara obywatelka, która jest zielona. Żyje z uczenia ludzi o przyrodzie. Szczególnie interesują ją rośliny oraz ich praktyczne zastosowanie. Na przykład magiczne i obrzędowe. Myszkuje po literaturze, wypytuje zielarzy, by wyszukiwać rośliny szczególnie ważne dla dawnych Słowian, których kultura ją fascynuje. Jeśli chodzi o nałogi, to ma jeden: książki. Ma do nich stosunek, jak Smaug do swoich skarbów.Magdalena 'Ithilnar' Stawniak - Na co dzień archeolog, a od czasu do czasu dyrektor Orson Krennic. Wielbicielka fantastyki, ale przede wszystkim Gwiezdnych wojen i Galaktycznego Imperium. Można ją spotkać (najczęściej w białej pelerynce) na konwentach, gdzie wraz z Magdaleną ‘Cathią’ Kozłowską prowadzi prelekcje o Star Wars. Od lat recenzuje książki i komiksy dla kilku portali fantastycznych jako Geekwoman, pisze również teksty dla Star Wars Extreme. Ostatnio najbardziej zajmuje ją modelarstwo i - jakżeby inaczej - Project Stardust. Należy do organizacji kostiumowej 501st Legion.Dominika „Nerd Kobieta” Tarczoń - Z postapokalipsą związana jest od 2012 r. Od 2013 r. współtworzy Post-Apokalipsa Polska, największy w Europie serwis poświęcony postapokalipsie, gdzie szefuje Działowi Literatura. Jako blogerka wypromowała już niemal setkę książek, imprez i twórców w estetyce postapo.
Literacko interesuje ją fantastyka – od darkfantasy po solar punk. Jednak to postapokalipsa jest gatunkiem, który darzy największym uczuciem. Debiutowała w dwumiesięczniku Fantom opowiadaniem "Filtr". W lutym 2019 r. ukazała się jej pierwsza powieść „Pieśń o Warszawie” (wyd. Skarpa Warszawska).
Zawodowo zajmuje się tworzeniem treści i marketingiem. Od 2019 członkini Cechu Fantastyki "SkierCon".Przemysław Kaźmierczak - rocznik 82, od 17 roku życia związany z rekonstrukcją historyczną. Wielokrotny reprezentant Polski w Rycerskiej Kadrze Polski. Istnieje prawdopodobieństwo, że "coś tam wie" o walce mieczami. Zawodowo zajmuje się wytwarzaniem replik broni i uzbrojenia w Gs studio armour workshop 
Filantrop, sportowiec, romantyk, filozof, poszukiwacz przygód, moralny wzór dla wielu.
2013 Developed by Blindnet